Pisanie prac po angielsku i tłumaczenia

pisanie prac - prace magisterskie - prace licencjackie - referaty - prace zaliczeniowe - prace po angielsku - pisanie prac po angielsku - pisanie prac, angielskiSzanowni Państwo, Pisanie prac-e.pl jest w pełni profesjonalnym serwisem oferującym pomoc w pisaniu prac po angielsku oraz w tłumaczeniach

W redakcji naszego serwisu pracuje kilkunastu doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Ze względu jednak na rosnące zainteresowanie pracami w języku angielskim i tłumaczeniami, od kilku lat kładziemy nacisk na pisanie prac po angielsku oraz dalsze rozwijanie tej specjalizacji. Wiedza i doświadczenie naszych redaktorów oraz wysoko wykwalifikowana kadra anglistów gwarantują, że tworzone przez nas prace, bez względu na ich temat, będą napisane wzorowo tak pod względem stylistycznym jak i merytorycznym.

Podobnie jak inne prace, te pisane po angielsku, redagowane są od podstaw, na indywidualne zamówienie i zgodnie z przesłanymi przez Klienta wytycznymi. Zleceniodawca decydujący się na rozpoczęcie współpracy z naszym serwisem nie musi obawiać się o plagiat. Zyskujesz pełną gwarancję niepowtarzalności i autentyczności dostarczonej przez nas pracy, niezależnie czy jest to praca zaliczeniowa, maturalna, licencjacka czy magisterska. Warto podkreślić, że pisanie prac po angielsku podobnie jak w przypadku prac redagowanych w języku polskim, odbywa się na indywidualne zamówienie. Wobec tego nie sposób stosować jednolitego cennika, a ostateczna cena jest wypadkową kilku elementów przede wszystkim: rodzaju pracy, jej długości oraz terminu realizacji. Więcej szczegółów w zakładkach cennik i regulamin.

Ze względu na fakt, że większość osób korzystających z usług naszego portalu zwraca szczególną uwagę na rygorystyczne przestrzeganie polityki prywatności, zapewniamy użytkownikom pełną anonimowość.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania z chęcią na nie odpowiemy. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Najprostszym sposobem jest wysłanie maila pod adres pisanieprac@pisanieprac-e.pl lub wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania, a pisanie prac po angielsku z naszą pomocą okaże się dużo prostsze i przyniesie satysfakcję zarówno nam jak i Państwu.

Złóż zapytanie/zamówienie (nie używaj polskich znaków)

Podaj swoje imię (pseudonim)*

Podaj temat

Podaj termin

Podaj ilość stron

Podaj swój adres email* (telefon)

Uwagi:*Pola obowiązkowe

Bez względu na rodzaj wykonanego opracowania, mogą one być wykorzystane jedynie w sposób nienapuszający art. 272 Kodeksu Karnego. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie przesłanych opracowań, niezgodnie z obowiązującym prawem. Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

sitemap

 Pisanie prac, pisanie prac po angielsku, angielski, pisanie prac licencjackich, pisanie prac magisterskich,  prace magisterskie, prace  licencjackie, pisanie prac po angielsku
Copyright 2008 by pisanie prac-e.pl. All rights reserved.