Poprawa plagiatów

Ze względu na rosnący odsetek prac zakwalifikowanych przez Jednolity System Antyplagiatowy (JSA) jako plagiaty, serwis pisanie prac-e.pl oferuje pomoc odnośnie poprawy plagiatów oraz eliminowania treści, które zostały uznane za skopiowane lub wykorzystane z naruszeniem prawa autorskiego. 

pisanie prac - prace magisterskie - prace licencjackie - referaty - prace zaliczeniowe - prace po angielsku - pisanie prac po angielsku - pisanie prac, angielski

Problem ten staje się coraz bardziej powszechny z uwagi na fakt, że JSA jest systemem bardzo czułem i często okazuje się, że praca która wcale nie jest plagiatem, zostaje za takowy uznana.

pisanie prac - prace magisterskie - prace licencjackie - referaty - prace zaliczeniowe - prace po angielsku - pisanie prac po angielsku - pisanie prac, angielski

Możemy temu zaradzić nanosząc odpowiednie poprawki, tak aby wyeliminować możliwość ponownego wykrycia plagiatu. Mamy ku temu niezbędne kwalifikacje i doświadczenie, co z pewnością pozwoli uniknąć nieprzyjemnych problemów i stresu z nimi związanego.

Jeśli potrzebujesz tego typu pomocy, prosimy o kontakt i przedstawienie niezbędnych szczegółów, tak abyśmy mogli przystąpić do działania. Najprostszym sposobem jest wysłanie maila pod adres pisanieprac@pisanieprac-e.pl lub wypełnienie poniższego formularza. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Złóż zapytanie (nie używaj polskich znaków)

Podaj swoje imię (pseudonim)*

Podaj temat

Podaj termin

Podaj ilość stron

Podaj swój adres email* (telefon)

Uwagi:*Pola obowiązkowe

Bez względu na rodzaj wykonanego opracowania, mogą one być wykorzystane jedynie w sposób nienapuszający art. 272 Kodeksu Karnego. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie przesłanych opracowań, niezgodnie z obowiązującym prawem.Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

sitemap

Pisanie prac, pisanie prac po angielsku, angielski prace magisterskie, licencjackie, pisanie prac po angielsku, poprawa plagiatów
 Copyright 2020 by pisanie prac-e.pl. All rights reserved.